قوانین و مقررات

لطفا پیش از سفارش قوانین و مقررات زیر را به دقت بخوانید. سفارش از طریق وب سایت به معنای تعهد شما به پیروی از این قوانین است.

توافق نامه شامل کلیه قوانین و مقررات،حریم خصوصی،هرگونه فرم سفارش و اطلاعات پرداختی است که در اختیارتان قرار می‌گیرد.
 حریم خصوصی به معنای سیاستی است که در وب‌سایت به آن اشاره شده ‌ست و مشخص می‌کند ما چگونه اطلاعات شخصی شما را جمع آوری کرده و نگهداری می‌کنیم.
 «شما» اشاره به کسی می‌کند که به این سایت دسترسی داشته و  هرگونه کالا یا سرویسی را سفارش می‌دهد.
«ما» و «ژیسو» به شرکت ژیسو اشاره می‌کند.
 «سرویس» اشاره به هرگونه سرویسی دارد که از طریق ما عرضه شده و شما از طریق وب سایت آن را تقاضا می‌کنید.
 «ارسال غذا» به معنای ارسال غذایی فاسدشدنی از هر طریق است که توسط رستوران صورت گرفته و مسئولیتش بر عهده‌ی رستوران است.
 «وب‌سایت» اشاره به وب‌سایت به آدرس cafejiso.ir دارد که کالاها و سرویس‌های خود را در آن‌ها ارائه می‌کنیم.
لیست تمامی قیمت های موجود در وب سایت در زمان انتشار دقیق بوده و دقیقا بر اساس لیست دریافتی از رستوران‌ است. با اینکه ما شبانه روز در تلاشیم که این اطلاعات را بروز رسانی کنیم، قیمت تمام شده شما ممکن است در زمان دلیوری بر اساس منو جدید رستوران تغییر کند. ما همچنین این اختیار را داریم که هر گونه کالا را در لیست وب سایت تغییر داده و یا حذف کنیم.
 تمامی هزینه‌های ارسال در وب سایت بر اساس لیستی است که رستوران در هنگام شروع به کار اعلام نموده‌اند. در صورتی که این قیمت‌ها به روز نباشند، رستوران فوراً به شما اطلاع داده. شما همیشه این اختیار را دارید که سفارش خود را لغو نمایید.
 تمامی هزینه‌های ارسال موجود در وب سایت ژیسو بر اساس لیست اعلام شده توسط رستوران است.ما این اختیار را داریم که این مبالغ را در آینده تصحیح نماییم.
قیمت نهایی فاکتور کالا و سرویس خریداری شده بر روی وب سایت در زمان ثبت سفارش نشان داده می‌شود. کل مبلغ فاکتور باید توسط شما به صورت آنلاین پرداخت شود.
 در پرداخت آنلاین، شما باید مبلغ کامل را قبل از دریافت سفارش پرداخت نمایید. برای اطمینان از امنیت پرداخت آنلاین و جلوگیری از هر گونه سوء استفاده، اطلاعات بانکی شما قبل از ارسال از طریق اینترنت به درگاه بانک،رمزگذاری می‌شود. بانک از شما سوالات امنیتی می‌پرسد تا از اینکه خود شما در حال استفاده‌اید،اطمینان حاصل کند.
زمان معین شده برای ارسال غذا کاملا تقریبی است و امکانِ تغییر آن وجود دارد. سفارش به آدرسی که در زمان ثبت توسط شما تعیین شده است،ارسال خواهد شد.
هنگامی که ارسال توسط رستوران انجام می‎پذیرد، به موقع رسیدن سفارش تنها وتنها بر عهده رستوران همکار است.