۱۵ درصد تخفیف ویژه خرید اولی ها
کد:fjojiso

– بهتر است بدانید –

درباره ما

.ژیسو در بهمن ۹۶ با هدف ارائه فضا و خدمات متفاوت به مشتریان، طبق استانداردهای رستوران های تراز اول تهران، افتتاح گردید و از همان ابتدا طبق چارچوب های حرفه ای مجموعه را مدیریت میکند و در همین راستا از تجارب سرآشپز حرفه ای و باتجربه بهترین رستوران های تهران مثل سنسو و ژمیس استفاده میکند.
کافه رستوران ژیسو نمادی از سبک فاخر رستوران های ایتالیاییست و توانسته نمایی درست از یک رستوران های ایتالیایی را به نمایش گذارد؛ همانطور که در کشور ما ایران، رستوران های متفاوتی با سبک های متفاوتی وجود دارد. در کشور ایتالیا نیز تنوع سبک های رستورانی به وفور دیده می شود، ولی آن چیزی که در کشور  ما تحت عنوان رستوران ایتالیایی از آن یاد می شود، رستورانی با تم کلاسیک و تاریک با غذاهایی همچون پاستا، پیتزا و استیک می باشد؛ که البته تفاوت فاحشی با اساس آن پیدا میکند؛ لذا با اطمینان میگوییم:

– کافه رستوران ایتالیایی ژیسو –

و نهایتا همه ی رسالت این مجموعه تقدیم احساسی سرشار از نشاط،‌ سلامتی و احساسی متفاوت فارغ از درس و کار و … برای دانشجویان دانشگاه شریف است و تمامی تلاش ما برای جلب نظر شما عزیزان است تا بتوانید افکارتان را با احساس خوب ژیسویی برای آینده درخشان خود رقم زنید.

بازدید آنلاین مجموعه

غذا چی میل دارید؟

صبحانه، ناهار و شام به سبک دلخواه شما !!!

پرطرفدارترین های ما

– زندگی به سبک کافه، حمایت به سبک ژیسو –

 ژیسو بهمن ۹۶ در کنار درب صنایع افتتاح شد و خیلی زود جای خالی کافه فست فود را در کنار شریف باز کرد. کافه ژیسو به عنوان حامی دانشگاه شریف درصدی از دخل صندوق خود را وقف فرهنگ شریف کرده است.
 .ژیسو به گسترش فرهنگ گفتگو و کافه نشینی که به افزایش هوش اجتماعی جامعه شریف و همچنین گسترش تعاملات شریف و منطقه نوآوری شریف (منش) منجر می‌شود متعهد است
.ژیسو دیگر فقط یک تجارت ساده نیست بلکه یک همکار و شریک جامعه شریف است. امیدواریم با توسعه ژیسو شاهد گسترش تعاملات جامعه شریف باشیم


ده درصد تخفیف ویژه بانوان در روزهای چهارشنبه
آماده ارائه خدمات ویژه به بانوان گرامی هستیم

آماده ارائه خدمات د ر

هستیم

امکان پرداخت در محل

ضمانت کیفیت و تازگی غذا

تحویل اکسپرس

سرویس رایگان در محله